Kroužek Baskeťáček BK Ústí - první trénink 5.10. 2023 (čtvrtek)

Menu > Aktuality > Baskeťáček - přípravka pro předškolní děti

Info pro rodiče: u obou vchodů jsou vyvěšeny letáky s informacemi. Formulář na zapsání dítěte do kroužku máte vyvěšený  v šatnách svých dětí, kdo bude mít zájem; první měsíc je zdarma zkušební. Od začátku je třeba ve své třídě zapsat trenéra do Pověření o vyzvedávání.

Organizace: děti si ve školce vyzvedne trenér a odchází v 15:40 do ZŠ, rodiče si pak v 17 h vyzvednou dítě před tělocvičnou v ZŠ.

Co děti potřebují: pevný batoh na záda, malou uzavíratelnou láhev s pitím z domova, sportovní obuv, tričko, šortky, basketbalový míč č.3. VŠE PODEPIŠTE, OZNAČTE.

Pro koho je přípravka určena: mohou se přihlásit děti, které zvládají samoobsluhu, umí se s malou dopomocí obléknout, svléknout.

Kdy začíná 1. trénink: : 5.10.2023 a končit by měl v červnu 2023; cena 1.800,- Kč.

Přihlášku si vyzvedněte ve vestibulu, kterou  odevzdejte vyplněnou trenérovi/trenérce (nebo uč. ve třídě).

V případě jakýchkoliv dotazů se nás nebojte kontaktovat. S pozdravem za Slunetu Saša Novák. tel.  723 959 530, e-mail: novak@bkusti.cz.