Aplikace Školka v mobilu - nově od září 2023 fotky v této aplikaci

Menu > Aktuality > Aplikace Školka v mobilu - nově od září 2023 fotky v této aplikaci

Aplikace "Školka v mobilu" - (nově od září   již budou fotky v této aplikaci).

Vážení rodiče, jako školka jsme přistoupili na další informační systém. Jedná se o aplikaci "ŠKOLKA V MOBILU", která je dostupná v chytrém telefonu.

Chtěli bychom prostřednictvím aplikace informovat o naléhavých situacích, informacích, které vzniknou událostmi na poslední chvíli nebo o infekčních onemocněních, případně karanténách.

Do aplikace se můžete přihlásit e-mailem, který je uveden v systému (bývá to e-mail matky, která je většinou hlášena jako jeden z rodičů, který přebírá za oba rodiče funkci pověřeného zákonného zástupce). Heslo si zvolíte sami. Pokud by měl někdo potřebu heslo resetovat nebo se do aplikace přihlásit, můžete nás o tom informovat e-mailem.

Dále si můžete v telefonu do aplikace zapisovat omlouvání svého dítěte při nemoci nebo nepřítomnosti.  Učitelky tak vidí, kdo je nemocný , jak dlouho nebo jiný důvod omluvy. Děkujeme za spolupráci. Přesto Vás prosíme, zachovejte  i náš původní systém, kdy budete hlásit své dítě na 8,45 nebo po obědě ve 12,30 SMS na třídní mobilní telefon nebo do sešitu. (Z důvodu, že nepůjde internet apod.)

Ostatní věci máte vždy včas vyvěšeny na našich webových stránkách (stravné, jídelníček, akce, kalendář apod.)

Jakékoliv dotazy směřujte nejlépe na e-mail školy.

Děkujeme.

Za kolektiv MŠ, Bc. Lenka Kalousová, ředitelka školy